Помогите пожалуйста В класi 30 учнів, iз них 20 % хлопцi. Скiльки хлопцiв у класi?


Ответы на вопрос

Отвечает Идрисова Джамиля.

Ответ:

Щоб знайти відсоток від числа,число ділим на 100 і множим на к-сть відсотків- тобто

(30:100)×20=600/100=6.Відповідь-6 хлопців.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Тототь Ксюша.

Ответ:

Ответ на фотографии! Удачи.

Пошаговое объяснение:

1) 30:100%=30.

2)30•20%=6 (хлопців в класі)

Відповідь: В класі 6 хлопців.