28⅞-24¾=????????????????????????


Ответы на вопрос

Отвечает Макурина Виктория.
Для вирахування відповіді для виразу 28⅞ - 24¾:

1. Спочатку перетворимо обидва числа в десятковий дрібний формат.

28⅞ = 28 + 7/8 = 28 + 0.875 (так як 1/8 = 0.125)

24¾ = 24 + 3/4 = 24 + 0.75 (так як 3/4 = 0.75)

2. Тепер віднімемо одне число від іншого:

28.875 - 24.75 = 4.125

Отже, відповідь дорівнює 4.125.