321. Перетвори звичайний дріб у десятковий та обчисли: 4/5 + 0, 41 1)2) 1, 13 - 5/8 2 11/20 * 3

7/25 : 3) 1,5; 4) 0,41.​

Ответы на вопрос

Отвечает Колочев Кирилл.

Ответ:

1) Для перетворення дробу 4/5 у десятковий вираз, потрібно поділити чисельник (4) на знаменник (5):

4 ÷ 5 = 0.8

Тепер ми можемо виразити суму 4/5 + 0.8:

4/5 + 0.8 = 0.8 + 0.8 = 1.6

2) Почнемо з обчислення виразу 11/20 * 3 7/25:

Для цього перетворимо обидва дроби у десятковий вираз:

11/20 = 0.55 (ділимо 11 на 20)

3 7/25 = 3.28 (ділимо 7 на 25 і додаємо 3)

Тепер обчислимо їхню добуток:

0.55 * 3.28 = 1.804

3) Щоб поділити вираз 1.5 на 0.41, поділимо 1.5 на 0.41:

1.5 ÷ 0.41 ≈ 3.6585 (округлимо до 4 знаків після коми)

4) Тепер обчислимо суму 3.6585 + 0.41:

3.6585 + 0.41 ≈ 4.0685 (округлимо до 4 знаків після коми)

Отже, результати обчислень:

1) 4/5 + 0.8 = 1.6

2) 11/20 * 3 7/25 ≈ 1.804

3) 1.5 / 0.41 ≈ 3.6585

4) 3.6585 + 0.41 ≈ 4.0685

Пошаговое объяснение:

:>