Перетвори нескінченний десятковий дріб 0,(45) у звичайний дріб.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шевель Ярослав.

Ответ:

5/11

Пошаговое объяснение:

Можна зробити так:

Нехай 0,(45)=0,454545... = х

Тоді 100х = 45,454545...

Мінусуємо:

100х - х = 45,454545... - 0,454545...

99х = 45

х=45/99=5/11

Отвечает Кузьмина Ульяна.

Ответ:

5/11

Пошаговое объяснение:

0,(45) = (45-0)/99 = 45/99 = 5/11