За перший місяць магазин продав товарів на суму 50000 гривень,за другий на 25% більше, ніж за

перший.На яку суму магазин продав товару за два місяці

Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Паша.
50000 - 100%
x - 25%

50000*25/100= 12500 - 25%

50000+12500=62500 - продав за 2 місяць

50000+62500=112500 - продав за 2 місяці