За перший місяць магазин продав товарів на суму 10 000 грн, а за другий – на 8 % менше. На яку суму

продав товару магазин за другий місяць?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дробышев Георгий.

Ответ:

9200 грн.

Пошаговое объяснение:

На 8% менше, отже потрібно відібрати 8 сотих частин.

Одна сота частина: 10 000/100 = 100 грн.

Вісім частин: 8×100 = 800 грн.

За другий місяць: 10000 – 800 = 9200 грн.

Отвечает Галанова Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

10000-10000:100*8= 10000-800= 9200 грн заработали во второй месяц