Поділіть на 3 чисельник і знаменник кожного з дробів 3/6 9/12 15/30 45/60


Ответы на вопрос

Отвечает Утебаева Айгерим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3/6=1/2

9/12=3/4

15/30=5/10

45/60=15/20