Зандылыкты аныктап сурак белгісінін 16 орнынданы санды табыныз. - min -2; 2;8; ?; 48; .. A. 14 B.

12 C. 46 D. 42

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Ярослав.

Пошаговое объяснение:

Зандылыкты аныктап сурак белгісінін 16 орнынды санды табу үшін, бірінші және екінші сандардың арасындағы қатынасу деңгейін табамыз.

Екінші сан - бірінші сан = 2 - (-2) = 4

Сонымен, қатынасу деңгейі 4-ке тең.

Сондай-ақ, 48 санының қатынасу деңгейін табамыз.

48 - 8 = 40

Сонымен, қатынасу деңгейі 40-ке тең.

Алайда, сандардың арасындағы қатынасу деңгейі белгісіз, сондықтан да осы қатынасу деңгейлеріне негізделген сандарды таба алмаймыз.

Сондықтан да, сандарды табу мүмкін емес.