Прямокутник має сторони 6см і 8см. Знайдіть сторону квадрата, периметр якого у 3 рази більший за

периметр даного прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Никита.

Ответ:

6×8=48

48×3=134

Пошаговое объяснение:

Отвечает Михеева Мария.

Ответ:

P=(a+b)*2

P=(6+8)*2=28(cм)- Периметр прямокутника

28×3=84(см)- Периметр квадрата

84÷4=21(см)- сторона квадрата

Пошаговое объяснение:

У квадрата всі сторони рівні