Устав такі числа , щоб рівності стали істинними 24×4+∆∆=24×5


Ответы на вопрос

Отвечает Перепелица Дарья.

Ответ:

Щоб рівність стала істинною, потрібно знайти значення ∆, яке задовольняє рівність.

24×4+∆∆=24×5

Спростимо обидві частини рівності:

96 + ∆∆ = 120

Далі, віднімемо 96 від обох боків рівності:

∆∆ = 120 - 96

∆∆ = 24

Тому, значення ∆, щоб рівність стала істинною, дорівнює 24.