Встав такі числа, щоб рівності та нерівності стали істинними ?+40=160-40 ?×(14+28)=420 16+?<2×10

?×10<10×4

Ответы на вопрос

Отвечает Лихачев Миша.
80+40 = 160-40
10×14+28 = 420
16+3 < 2×10
3×10 < 10×4