254. 253-жаттығудың нәтижелері бойынша ЕКОЕ (a;b) x ×ЕҮОБ (a; b) көбейтіндісінің мәні туралы

қандай жалпы қорытынды жасауға болады?

Ответы на вопрос

Отвечает Рувинская Валерия.

Відповідь:

1)21×12=252

21×15=315

27×12=324

27×15=405

2) 68×17=115

68×34=231

102×17=173

102×34=346

Покрокове пояснення:

;)