7. Белшектің алымы мен бөлiмiнiн ең үлкен ортақ бөлгішін тауып, бөлшектерді қысқартындар: 24 1)

ЕҮОБ (24, 60) - 60 2) 9 45 105 9 ЕҮОБ (45, 105) - [ 39 3) ЕҮОБ (39, 130); 130 64 144 4) ЕҮОБ (64, 144) = ​

Ответы на вопрос

Отвечает Девяткин Никита.

Ответ:

1)ЕҮОБ (24,60)=2×2×3=12

2)ЕҮОБ (45,105)=3×5=15

3)ЕҮОБ (39,130)=13

4)ЕҮОБ (64,144)=2×2×2×2=16