В деякому місяці понеділків більше ніж вівторків а неділь більше ніж субот яким днем тижня є 13-те

число цього місяця чи може цей місяць бути груднем? СРОЧНО ПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Артамонова Дина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:Визначимо кількість понеділків у цьому місяці. Якщо є 31 день, то є 5 повних тижнів з 7 днями, що дорівнює 35 дням. Таким чином, залишається ще 31 - 35 = -4 дні, які не можуть бути понеділками. Отже, в цьому місяці не може бути більше понеділків ніж вівторків. Так само, визначимо кількість неділь у цьому місяці. Якщо є 31 день, а більше субот ніж неділь, то суботи може бути максимум 4 (в першій, восьмій, 15-й і 22-й дні місяця), що дорівнює 4 * 7 = 28 дням. Отже, залишається 31 - 28 = 3 дні, з яких два мають бути неділями. За постановою задачі, неділь більше ніж субот.

Отже, цей місяць не може бути груднем.