Знайти його значення для даного значення змінної: 10+2х+5х, якщо х=21 ДОПОМОЖИТЬ БУДЬ ЛАСКА​

БЛАГАЮ

Ответы на вопрос

Отвечает Изверов Александр.

Ответ: 157

Пошаговое объяснение:

10+2х+5х = 10 +  7x

якщо х=21

10 + 7x = 10 + 7*21 = 10 + 147 = 157