Іван, Петро і Сергій разом зібрали 9 1/5 кг грибів, Іван і Петро разом зібрали 6 2/5 кг, а Петро і

Сергій 5 7/10 кг. По скільки кілограм зібрав кожний? не рівнянням з поясненням​

Ответы на вопрос

Отвечает Ошвинцева Марина.

Пошаговое объяснение:

9 1/5 - 6 2/5=9,2-6,4 =2,8 кг - собрал Сергей.

9 1/5 - 5 7/10=9,2-5,7 =3,5 кг - собрал

Иван.

9 1/5-2,8-3,5= 9,2-2,8-3,5=2,9 кг - собрал

Петр.