При яких значеннях змінної добуток двочленів 3х +8 і х +12 більший за потроєний квадрат другого

множника?

Ответы на вопрос

Отвечает Богунова Вероника.

Пошаговое объяснение:

Давайте розв'яжемо це рівняння:

Добуток двочленів 3x + 8 і x + 12 дорівнює:

(3x + 8)(x + 12) = 3x(x) + 3x(12) + 8(x) + 8(12) = 3x^2 + 36x + 8x + 96 = 3x^2 + 44x + 96

Троєний квадрат другого множника (х + 12) дорівнює:

3(x + 12)^2 = 3(x^2 + 24x + 144) = 3x^2 + 72x + 432

Тепер нам потрібно знайти значення x, при яких добуток першого виразу більший за троєний квадрат другого виразу:

3x^2 + 44x + 96 > 3x^2 + 72x + 432

Зробимо спрощення, віднявши вираз 3x^2 з обох сторін:

44x + 96 > 72x + 432

Тепер віднімемо 44x з обох сторін:

96 > 28x + 432

Віднімемо 432 з обох сторін:

-336 > 28x

Тепер поділимо обидва боки на 28:

-12 > x

Отже, діапазон значень x, при яких добуток двочленів 3x + 8 і x + 12 більший за потроєний квадрат другого множника, це x < -12.