Добуток більший від першого множника в 5 разів,а від другого,—в 3 рази.Знайди множники і їх

добуток.Будь ласка помогіте срочно.

Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Кристина.

Пошаговое объяснение:

Нехай перший множник а , тоді другий b .

За умовою:

a*b=5a

a*b=3b

зпершого рівняння

b=5a : a=5

a=3b : b=3

Отже перший множник 3 , а другий 5

3* 5= 15

15 більше 3 в 5 разів, і в 3 рази більше 5