2/5-1/7 пжпєпжжппжпжпжпж срочно да 50 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Алуева Маргарита.

Ответ:

9/35

Пошаговое объяснение:

не дурі тут не 50балов а 5

Отвечает Кот Ангелина.

Відповідь:

9/35

Покрокове пояснення:

Щоб відняти дроби, нам потрібно мати спільний знаменник.

Знаменниками дробів 2/5 та 1/7  є 5 та 7 відповідно.

Щоб знайти спільний знаменник, ми можемо перемножити знаменники разом: 5 * 7 = 35.

Тепер ми можемо перевести обидва дроби до спільного знаменника:

2/5 * 7/7 = 14/35

1/7 * 5/5 = 5/35

Тепер ми можемо відняти дроби:

14/35 - 5/35 = (14 - 5) / 35 = 9/35