Б) 4x-20=-44 помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Ощепков Дима.

Ответ:

4x - 20 = -44

Щоб знайти значення x, спершу додамо 20 до обох боків рівняння:

4x - 20 + 20 = -44 + 20

4x = -24

Потім розділімо обидва боки на 4, щоб знайти значення x:

(4x) / 4 = (-24) / 4

x = -6

Отже, x = -6

Отвечает Копылова Софья.
4x-20+44=0
4x+24=0
4x=-24
X=-6