Знайди найменше спільне кратне чисел a і b, якщо: 1) а = 2-3-3-3-5,6 = 2-2-3-7. Допоможіть будь

ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Неймохов Иннокентий.
Для знаходження найменшого спільного кратного (НСК) чисел a і b, давайте спростимо їх розклади на прості множники і оберемо всі прості множники з максимальною ступенем. Після цього перемножимо ці прості множники разом.

a = 2^2 * 3 * 7
b = 2 * 3^3 * 5

Тепер виберемо прості множники з максимальною ступенем:
2^2 * 3^3 * 5 * 7

Помножимо ці числа разом:
2^2 * 3^3 * 5 * 7 = 4 * 27 * 5 * 7 = 7560

Найменше спільне кратне чисел a і b дорівнює 7560. Постав аж найкращу відповідь будь ласка