350:(150-b:80)=50помогите пожалуйста ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сотникова Настя.

Давайте розв'яжемо рівняння:

350 / (150 - b) / 80 = 50

Спочатку помножимо обидві сторони рівняння на 80, щоб позбутися ділення на 80 зліва:

350 / (150 - b) = 50 * 80

350 / (150 - b) = 4000

Тепер помножимо обидві сторони на (150 - b), щоб позбутися ділення зліва:

350 = 4000 * (150 - b)

Далі поділимо обидві сторони на 4000:

350 / 4000 = 150 - b

0.0875 = 150 - b

Тепер віднімемо 150 від обох сторін:

b = 150 - 0.0875

b ≈ 149.9125

Отже, значення b приблизно дорівнює 149.9125.