МАТЕМАТИКА!!!!! 1 1/7 : 6 5/7


Ответы на вопрос

Отвечает Свириденко Настя.

Ответ:

Щоб розділити 1 1/7 на 6 5/7, спочатку перетворимо обидва змішані числа на неправильні дроби, а потім виконаємо ділення.

1 1/7 = 7/7 + 1/7 = 8/7

6 5/7 = 7 * 6 + 5/7 = 42 + 5/7 = 42 5/7

Тепер ми маємо:

(8/7) : (42 5/7)

Для спрощення цього виразу ми можемо поділити чисельник першого дробу на чисельник другого дробу і знаменник першого дробу на знаменник другого дробу:

(8/7) : (42 5/7) = (8/7) / (42 + 5/7)

Знаменник другого дробу може бути переведений у розширену форму, ділимо 7 на 7:

(8/7) / (42 + 5/7) = (8/7) / (42 + 1/7)

Тепер, коли маємо спрощений вираз, можемо виконати ділення:

(8/7) / (42 + 1/7) = (8/7) / (294/7 + 1/7)

Зараз вираз має спрощений вигляд, і можна провести ділення:

(8/7) / (294/7 + 1/7) = (8/7) / (295/7)

Тепер поділимо дробові числа, помноживши перший дріб на обернений другого:

(8/7) * (7/295) = (8 * 1) / (7 * 295) = 8 / 2065

Отже, результат ділення 1 1/7 на 6 5/7 дорівнює 8/2065, або можна спростити дріб із результатом, якщо потрібно.

Пошаговое объяснение: