На птахофермі було 237 курей,індиків-на 29 більше ніж курей,а качок на -98 менше,ніж курей і

індиків разом.Скільки курей,качок та індиків було разом на птахофермі разом? Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Таранов Миша.

Давайте позначимо кількість курей як Х.

Тоді кількість індиків буде Х + 29, а кількість качок буде Х - 98.

За умовою завдання, всі ці числа разом складаються до 237.

Отже, ми маємо рівняння:

Х + (Х + 29) + (Х - 98) = 237

Розкриваємо дужки та спрощуємо рівняння:

3Х - 69 = 237

Прибавляємо 69 до обох сторін:

3Х = 306

Розділяємо обидві сторони на 3:

Х = 102

Отже, на птахофермі було:

Курей: 102

Індиків: 102 + 29 = 131

Качок: 102 - 98 = 4

Разом на птахофермі було 102 + 131 + 4 = 237 птахів.