Х+х/5+(х-127)= 1259 приведемо подібні складові у лівій частині рівняння -127+11х =1386 де взяли

11x ?

Ответы на вопрос

Отвечает Маяковский Максим.

х+х/5+(х-127) = 1259

х+х/5+х-127=1259

2х+х/5=1259+127

11х/5=1386

11х = 1386*5

11х = 6930

х= 6930:11

х = 6330

Поясненения до вашого питання де взяли 11x:

2х+х/5 приводимо до спільного знаменника

отримаємо (10х+х) : 5

складаємо і отримаємо 11х/5