Для виготовлення ляльок-мотанок діти взяли два мотки ниток. В першому мотку було 9м ниток, а в

другому - на 4м більше, ніж в першому. З другого мотка витратили 2м ниток. Скільки метрів ниток залишилось у другому мотку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Людвикевич Арина.
1)9+4=11(м)- нитки було в другому мотку спочатку
2)11-2=9(м)
Відповідь: залишилося 9 м ниток у другому мотку