1) Шеңберінің ұзындығы 84 см донгалак 35 айналым жасаганда баратын қашықтықты етіп шығу үшін

шеңберiнiн узындығы 98 см донгалак неше айналым жасайды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Будаев Сережа.

Ответ:1)84×35=2940 2940:98=30 2)60×40=2400 2400÷48=50

жауабы:1)30 2)50

Пошаговое объяснение:вот так вроде