Задача: Сметана -44грн. Йогурт - ? Сир - 33грн. Всього - 92грн.


Ответы на вопрос

Отвечает Полухина Арина.

Ответ:Ми знаємо, що сметана коштує 44 грн, сир - 33 грн, а всього товарів на 92 грн.

Отже, сума коштів, які пішли на сметану та сир:

44 грн (сметана) + 33 грн (сир) = 77 грн.

Щоб знайти вартість йогурту, від загальної вартості товарів (92 грн) віднімемо суму за сметану та сир:

92 грн (всього) - 77 грн (сметана та сир) = 15 грн.

Отже, йогурт коштує 15 грн.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Хохлова Маргарита.
1)44+33=77
2)92-77=15
Ответ: йогурт 15грн