Допоможіть будь ласка з вирішенням.Як зміниться різниця,якщо зменшуване зменшити на 14/45 а

відємник на 7/10

Ответы на вопрос

Отвечает Свищёва Марина.

Ответ:

Для знаходження зміни різниці, спочатку обчислимо різницю до змін:

Зменшуване: a

Відємник: b

Різниця до змін: a - b

Тепер зменшимо зменшуване на 14/45 і відємник на 7/10:

Нове зменшуване: a - 14/45

Новий відємник: b - 7/10

Знайдемо нову різницю:

Нова різниця: (a - 14/45) - (b - 7/10)

Розкриваємо дужки:

Нова різниця: a - 14/45 - b + 7/10

Тепер об'єднаємо подібні дроби:

Нова різниця: a - b + (7/10 - 14/45)

Знайдемо спільний знаменник для виразу в дужках (знаменник буде 90):

Нова різниця: a - b + (63/90 - 28/90)

Віднімемо дроби:

Нова різниця: a - b + (35/90)

Тепер ми маємо нову різницю після зменшення зменшуваного на 14/45 і відємника на 7/10.

Постав будь ласка 5 зірочок ❤️

Отвечает Ільків Уляна.

Відповідь:  різниця збільшиться на 7/18 .

Покрокове пояснення:

  Дана  різниця  a - b .

  ( a - 14/45 ) - ( b - 7/10 ) = a - 14/45 - b + 7/10 = ( a - b ) + 7/18 .

  В результаті цих двох маніпуляцій різниця збільшиться на 7/18.

       - 14/45 + 7/10 = - 28/90 + 63/90 = 35/90 = 7/18 .