8. 3 Автомобiль ïхав 2 год зі швидкістю 66,7 км/год i 3 год зі швидкістю 72,8 км/год. Знайди його

серед- ню швидкість у шляху. ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКа​

Ответы на вопрос

Отвечает Боброва Лера.

Середня швидкість у шляху визначається як відношення загальної пройденої відстані до загального часу руху.

Загальна відстань, яку проїхав автомобіль, становить:

S = 66,7 * 2 + 72,8 * 3 = 400 км

Загальний час руху автомобіля становить:

t = 2 + 3 = 5 год

Отже, середня швидкість автомобіля у шляху становить:

vср = S / t = 400 / 5 = 80 км/год

Відповідь: 80 км/год

Отвечает Шилкина Мария.

Відповідь:

70,36 км/год.

Покрокове пояснення:

Середня швидкість дорівнює відношенню всього шляху до часу, за який цей шлях пройдено.

1). 66,7 • 2 = 133,4 (км) проїхав автомобіль за 2 години;

2). 72,8 • 3 = 218,4 (км) проїхав за 3 години;

3). 133,4 + 218,4 = 351,8 (км) весь шлях автомобіля;

4) 2 + 3 = 5 (год) витратив на весь шлях;

5). 351,8 : 5 = 70,36 (км/год) середня швидкість автомобіля на всьому шляху.
Відповідь: середня швидкість автомобіля на всьому шляху 70,36 км/год.