Допоможіть будь ласочка! No 2 До їдальні завезли овочі. 1/16 овочів видали дітям на сніданок, а

5/12 на обід. Яка частина овочів залишилася у їдальні?

Ответы на вопрос

Отвечает Сагитов Артур.

Ответ:

25/48

Пошаговое объяснение:

1/16 + 5/12 = 23/48 (част.) всіх овочів видано

48/48 - 23/48 = 25/48 (част.) овочів залишилася

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

25/48 часть

Пошаговое объяснение:

Все овощи = 1

1) 1/16 + 5/12 = 3/48 + 20/48 = 23/48 (часть) - всех овощей отдали детям на завтрак и на обед

2) 1 - 23/48 = 48/48 - 23/48 = 25/48 (часть) - всех овощей осталась в столовой