Зведіть до спільного знаменника п'ять третіх і 1/4


Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Януська.

Ответ:

5/3 = 5×4/3×4=20/12

1/4 = 1×3/4×3=3/12

Пошаговое объяснение:

Нск (3,4) = 3×4 = 12

12/3 - множник першого дробу

12/4 - множник другого дробу

5/3 = 5×4/3×4=20/12

1/4 = 1×3/4×3=3/12