275. Використовуючи властивості віднімання, спрости вираз 1) (37 + a) - 12; 3) 42 - (x + 13); 2)(b

+415) - 300; 4) 517-(412 + y).​

Ответы на вопрос

Отвечает Забродина Марина.

Ответ: 1) 25 + а; 2) b + 115; 3) 32 - х; 4) 105 - у.

Пошаговое объяснение:

Свойства вычитания: а - (b + c) = a - b - c; (a + b) - c = (a - c) + b.

Поэтому:

1) (37 + a) - 12 = (37 - 12) + а = 25 + а;

2) (b + 415) - 300 = b + (415 - 300) = b + 115;

3) 42 - (x + 13) = 45 - х - 13 = 32 - х;

4) 517 - (412 + y) = 517 - 412 - у = 105 - у.​