AF = 19 см, а відрізок АВ на 3 см - коротший від відрізка BF​


Ответы на вопрос

Отвечает Кирович Валера.

Ответ:

Довжина вiдрiзка BF дорiвнюе 11 см

Довжина вiдрiзка АВ дорiвнюе 8 см

Пошаговое объяснение:

За умовою задачi вiдрiзок AF мае довжину 19см. Але вiдрiзок AF складаеться з двоих вiдрiзкiв AB та BF. Позначимо довжину вiдрiзка BF через x. Тодi за умовою задачi вiдрiзок AB на 3 см короткий вiд вiдрiзка.BF. Запишемо це:

x - 3

Маемо рiвнягня:

x + (x - 3) = 19

Розкриемо дужки та приведемо подiбнi:

x + x - 3 = 19

2x - 3 = 19

Знайдемо x:

2x = 19 + 3

2x = 22

x = 22 \div 2

x = 11

Перевiрка:

11 + (11 - 3) = 19

11 + 8 = 19

19 = 19

19 - 19 = 0

0 = 0

Отже, довжина вiдрiзка AB дорiвнюе 11 см

За умовою задачi вiжрiзок BF меньший вiдрiзка AB на 3 см. Тодi довжина вiдрiзка.BF буде жорiвнювати

11 - 3 = 8

сантиметрiв

Вiдповiдь:

Довжина вiдрiзка BF дорiвнюе 11 см.

Довжина вiдрiзка АВ дорiвнюе 8 си