3)7/18-1/5+1/9. Обчислити


Ответы на вопрос

Отвечает Сокур Валерия.

Ответ:

будет 3/10

Пошаговое объяснение:

7/18-1/5=17/90+1/9=3/10

(если что так калькулятор показал)

Отвечает Гаврилов Сергей.

Відповідь:

27/90 або ж 3/10

Покрокове пояснення:

підведемо усі дроби під спільний знаменник
7/18 - 1/5 + 1/9 = спільник знаменник буде 90
(5*7/18) - (18*1/5) + (10*1/9) = допоміжні множники до дробів
отримаємо
(35-18+10)/90 = (17+10)/90 = 27/90
лріб скорочується на дев'ять
27:3/90:9
отримаємо
3/10