6. (2Б). На першій ділянці росло 52 дерева, що на 14 більше, ніж на другій, а на третій — на 19

менше, ніж на першій. Скільки дерев росло на трьох ділянках разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасова Мария.

Ответ:

52-14=36=кількість дерев на 2 ділянці

52+19=71=кількість дерев на 3 ділянці

52+36+71=159

ответ:разом на всіх ділянках росло 159 дерев

Пошаговое объяснение: