у парку вздовж центральної алеї через кожні 35 м стояли стовпи для вуличного освітлення. з метою

енергозбереження їх замінили на світильники з датчиками руху і встановили на відстані 10 м один від одного. знайдіть відстань від початку але до найближчого нового стовпа,який розміщено на місці старого.хелп​

Ответы на вопрос

Отвечает Любезнов Кирилл.

Ответ:

70м.

Пошаговое объяснение:

35=5*7
10=2*5

НСК(35;10)=5*7*2=70(м) Відстань від початку алеї до найближчого стовпа.
Відповідь:70м.