Виконай дію: 8 13/15-2 3/5


Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Олег.

Відповідь:

8 13/15-2 3/5= 6 4/15

Покрокове пояснення:

8 13/15-2 3/5= (8-2)+(13/15-3/5)=6+(шукаємо найменше число яке буде ділитися і на 5 і на 15 тобто це число 15)(тепер число 15 ділимо на 15=1 тепер 1 множимо на 13=13 і 15 ділимо на 5 = 3 3 множимо на 3 = 9)(13/15-9/15)= 6 4/15