(47+x)+53та знайди його значення ,якщоx=2785


Ответы на вопрос

Отвечает Ильдеряков Глеб.
Щоб знайти значення виразу (47 + x) + 53, коли x = 2785, просто підставте значення x:

(47 + 2785) + 53 = 2832 + 53 = 2885

Отже, значення виразу (47 + x) + 53, коли x = 2785, дорівнює 2885.
Отвечает Джумагулов Нурсултан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:2832+53=2885