Знайди таке значення b, щоб число 6 було розв'язком рівняння 30 : x + b = 12.​


Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Максим.

Ответ:

Підставимо замість х число 6:

30:6+b=12

5+b=12

b=12-5

b=7