Довжина річки Прип'ять у межах України стано- річки вить 261 км, а довжина її лівої притоки Горинь

у межах України становить 577 км. Яка із цих річок має більшу протяжність у межах України? На скільки кілометрів більшу? -​

Ответы на вопрос

Отвечает Панферова Виктория.

Ответ:

577 - 261 = (500 - 200) + (77 - 61) = 300 + 16 = 316 (км) - на стільки більше.

Пошаговое объяснение: