Виконав обчислення. Останній вираз обчисли у стовпчик. 3р.-28 міс. 1доба-15 год 44доби 20год

-15 діб 11 год

Ответы на вопрос

Отвечает Саутиева Елизавета.

Ответ:

1. \( 3р - 28 \) міс.

2. \( 44 \) доби \( 20 \) год - \( 15 \) діб \( 11 \) год.

Щоб конвертувати час у виразі кількості днів, спершу переведемо всі частини в одиницю днів.

1. \( 3 \) роки = \( 3 \times 365 = 1095 \) днів.

\( 28 \) місяців - це приблизно \( 28 \times 30 = 840 \) днів, але треба враховувати, що місяці різні за кількістю днів.

2. \( 44 \) доби \( 20 \) год = \( 44 \times 24 + 20 = 1060 \) годин.

\( 15 \) діб \( 11 \) год = \( 15 \times 24 + 11 = 371 \) година.

Отже, вираз \( 3р - 28 \) міс дорівнює \( 1095 \) днів - \( 840 \) днів, а вираз \( 44 \) доби \( 20 \) год - \( 15 \) діб \( 11 \) год дорівнює \( 1060 \) годин - \( 371 \) година.

Результати поділить на кількість днів у добі (24 години):

1. \( 1095 - 840 = 255 \) днів.

2. \( 1060 - 371 = 689 \) годин.

Тож, в стовпчиковій формі це виглядатиме так:

```

255 днів

689 годин

```