Помогите пожайлуста розобраца Після перегонки нафти отримують 30% гасу. Скільки потрібно

перегнати нафти, щоб отримати 22,8 т гасу?

Ответы на вопрос

Отвечает Решетицкий Андрей.

Ответ:

Вiдповiдь: 76

Пошаговое объяснение:

Пропорция: 22.8 - 30% (газ)

                    х - 100% (нефта)

х = 22,8 * 100 : 30 = 76  - стiльки необхiдно перегнати нафти.

Отвечает Лепешинская Юля.

Ответ:

Умова

22,8т - 30%

xт - 100%

Розв'язання

 \frac{22.8 \times 100}{30}  = 76

Відповідь: 76т