150. Руда містить 4 % міді. Скільки потрібно руди, щоб отримати 1 т 750 кг міді? З поясненням

будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Троїцький Артемий.

Відповідь:

31 т 250 кг

Покрокове пояснення:

1%=1250/4=312.5

312.5*100=31250 кг