Сумма длин сторон квадрата равна 44 см. Чему равна площадь этого квадрата?​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: Давайте позначимо довжину сторони квадрата як "a". Отже, ми знаємо, що:

4a = 44 см

Тепер поділимо обидві сторони на 4, щоб знайти довжину однієї сторони:

a = 44 см / 4

a = 11 см

Тепер, коли ми знаємо довжину однієї сторони (a), ми можемо знайти площу квадрата, використовуючи формулу:

Площа квадрата = a^2

Підставимо значення "a" в цю формулу:

Площа квадрата = (11 см)^2

Площа квадрата = 121 см^2

Отже, площа цього квадрата дорівнює 121 квадратному сантиметру.

Отвечает Жук Егор.

Ответ:

121(мм²)

Пошаговое объяснение:

1) 44:4=11(мм) - одна сторона квадрата. 2) 11•11=121(мм²) - S квадрата. Для решения данной задачи, вспомним, что периметр квадрата равен сумме длин всех его четырёх сторон.