Для змішування цементного розчину беруть 10% цементу, 5% вапна, 85% піску. Скільки треба взяти цих

матеріалів для виготовлення 100 кг розчину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шепель Савелий.

Відповідь: 10 кг цементу, 5 кг вапна, 85 кг піску

Пояснення:

Нехай 100 кг - 100%, тоді:

1) 100 кг - 100%

х кг цементу - 10%

х = 100*10/100 = 10 кг.

2) 100 кг - 100%

х кг вапна - 5%

х = 100*5/100 = 5 кг.

3) 100 кг - 100%

х кг піску - 85%

х = 100*85/100 = 85 кг.

Отвечает Манівлець Іванка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Для виготовлення 100 кг цементного розчину, вам потрібно знати, скільки кількості кожного матеріалу вам потрібно взяти.

1. Цемент: 10% від 100 кг = 0,1 * 100 кг = 10 кг

2. Вапно: 5% від 100 кг = 0,05 * 100 кг = 5 кг

3. Пісок: 85% від 100 кг = 0,85 * 100 кг = 85 кг

Отже, вам потрібно взяти:

- 10 кг цементу,

- 5 кг вапна, і

- 85 кг піску,

щоб виготовити 100 кг цементного розчину.