Задача: На складі було 4973 ц піску та 858 ц цементу. Піску витратили 2796 ц, а цементу 579 ц.

Чого залишилося більше, піску чи цементу і на скільки центнерів?

Ответы на вопрос

Отвечает Пак Максим.

4973-2796=2177ц - песка осталось

858-579=279ц - цемента осталось

2177-279=1898ц -песка осталось больше