Сплав золота й срібла містить 42 % золота. Яка маса всього сплаву та маса срібла в ньому, якщо

золота в цьому сплаві 336 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Выков Анзор.

Відповідь:

Маса сплаву 800г; маса срібла 464 г

Покрокове пояснення:

42% = 42:100 = 0,42

1). 336 : 0,42 = 800 (г) маса всього сплаву:

2). 800 - 336 = 464 (г) маса срібла в сплаві.