135. Крестьянским хозяйством заготовлено корма на 184 дня для 75 ко- ров. На сколько дней хватит

этого корма, если увеличить поголовье на 40 коров?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаршова Саша.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Спочатку розрахуємо, скільки корму потрібно на одну корову за один день:

\(Корм на одну корову за один день = \frac{184 днів}{75 корів} = \frac{8}{3} дня\).

Тепер, якщо поголів'я корів збільшиться на 40, то їх буде \(75 + 40 = 115\) корів. Ми можемо розрахувати, на скільки днів цього корму вистачить для цього нового поголів'я:

\(Днів хватить для 115 корів = \frac{184 днів}{75 корів} \cdot 115 корів = \frac{8}{3} дня \cdot 115 корів = 276 \frac{2}{3} днів\).

Отже, цього корму вистачить для 115 корів протягом 276 днів і 2/3 дня.