Розв’яжи рівняння: 7 3/4 - х = 3 1/6 срочнооооо


Ответы на вопрос

Отвечает Жеребятьев Владислав.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Для розв'язання цього рівняння треба відняти від числа 7 3/4 число 3 1/6.

Спочатку переведемо обидва числа до одного спільного знаменника, який ділиться націло на 4 і 6. Таким числом є 12, оскільки 12 є найменшим спільним кратним для чисел 4 і 6.

Розкладемо числа на дроби зі знаменником 12:

7 3/4 = 7 + 9/12 = 7 + 3/4,

3 1/6 = 3 + 2/12 = 3 + 1/6.

Тепер можемо відняти одне від іншого:

(7 + 3/4) - (3 + 1/6) = 7 - 3 + (3/4 - 1/6) = 4 + (9/12 - 2/12) = 4 + 7/12.

Отже, результат рівняння 7 3/4 - х = 3 1/6 дорівнює 4 + 7/12.